Live For Speed by Michal 011093

Nie wiem czy o to Ci chodzi:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik

A tu szczegóły błędu Windows Update Client:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik

i jeszcze dorzucę błąd tego kernel-eventTracing choć nie wiem co to:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik

Dorzucam komunikat tego błędu o którym piszę w tym temacie:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik

2 razy Aktualizacja filtru wiadomości-śmieci programu Outlook 2003 (aktualna i poprzednia)
2 razy Aktualizacja zabezpieczeń dla programu Microsoft Office Publisher 2003 (aktualna i poprzednia)



w proffesionalu nie ma front page - zawsze tak było w programie publisher robi sie ulotki, zaproszenia itp. - tak mi sie wydaje a html mozesz w notatniku pisać :)


W dolaczonym manualu (taka czrno-biala ksiazeczk) wszystko masz wyjasnione. ROTFL ;)




Ja już raz miałem wrzody na żołądku podczas kupowania 2 pakietów design premium, i teraz powiem krótki - pop....yło się im we łbach skoro za dodanie tych kilku śmiesznych ficzerów (bynajmniej w PS - innych aplikacji jeszcze nie widziałem) żadają 850Euro za upgrade CS3 -> CS4 - oferując taką samą cenę jak przy upgrade w chwili obecnej z Macromedia Studio czy kilku innych wiekowych pakietów....
Jak zawsze szukaja frajera. Osobiscie tez uwazam, ze nawet pre-CSowe wersje sa wystarczajace do wygodnej i efektywnej pracy. Ja czesto wole odpalic archaicznego Picture Publishera 7 i zrobic cos w 5 sekund, niz babrac sie w Photoshopie. Niestety program jest coraz mniej wywazony i idzie w zlym kierunku. Tylko czekac na interfejsy ala Vista z milionem przenikan i tona odblaskow, ktore nie pojda jesli karta graficzna nie ma DX10 :E Nie wiem, moze cyferka po CS to jakis symbol sukcesu zawodowego uzytkownika, czy cos... :E



Ulotka była robiona w programie Microsoft Publisher 2003. Jeżeli ktoś by chciał to dopracować to moge przesłać plik z ulotką. Jeżeli ktoś na podstawie tego chce zrobić coś nowego, to bardzo proszę. Nie ma problemu

Co do rozwieszania. Mam pewien pomysł. Nikt przecież nie będzie latał po całym mieście i rozwieszał ulotki. Dlatego lepiej podzielić miasto na małe sektory. W ten sposób każdy chętny rozwiesi jedną lub dwie ulotki w miejscu swojego zamieszkania ( np. na swoim osiedlu ). Na o. piastowskim niedaleko mojego mieszkania jest tablica ogłoszeń ( w fajnym miejscu, bo obok przystanku i koło sklepów ). Takich tablic jest więcej. Zresztą nie chodzi o to by całe miasto było oblepione naszymi ulotkami. Wystarczy tylko część, w jakichś ruchliwych punktach. Nie ważne czy będzie wisiało 10 ulotek czy 100. Lepiej mieć jaką kolwiek reklame ( nawet marną ) niż wogóle jej nie mieć. Co o tym myślicie?



Powyzszy program zainstalowalem bezproblemowow na OS z SP2. Kiedy chce go odpalic przez jakies 7 sekund pokazuje sie klepsydra ae nic poza tym...zadnej reakcji "zauwazalnej"...coz to moze byc i jak sobie z tym poradzic??



PLEAS poeidzcie jak można umieścić strone internetową w necia zrobioną programem Miscrosoft office 2003 Publisher PLEAS!!! Bo inaczej sie z



Nie ma sensu zakladac nowy temat, wiec napisze tutaj
Poszukuje programu Ventura Publisher najlepiej by bylo po polsku



Microsoft, zaniepokojony ilością błędów wykrywanych w zabezpieczeniach pakietu Office, planuje kolejną jego wersję zaopatrzyć w sandbox (tzw. piaskownicę) - mechanizm, który będzie utrzymywał poszczególne aplikacje w ich własnym środowisku, odseparowując je od plików systemu operacyjnego. Rozwiązanie to ma zmniejszyć ryzyko infekcji.

W ciągu ostatniego półrocza Microsoft opublikował 7 biuletynów bezpieczeństwa likwidujących luki w pakiecie Office:

    lw kwietniu łatane były Word i Excel, llw maju usunięto kilka luk w PowerPoincie,llw czerwcu kolejny raz poprawiono bezpieczeństwo Worda i Excela,llw lipcu natomiast wyeliminowano błąd w Publisherze.l
Wciąż niezałatana pozostaje luka w komponencie webowym Office, o której Dziennik Internautów informował dwa tygodnie temu. Producenci oprogramowania antywirusowego odnotowali już pierwsze ataki z wykorzystaniem tego błędu. Jedną z technik stosowanych przez cyberprzestępców do szukania luk w pakiecie Microsoft Office jest fuzzing. Polega on na bombardowaniu działającego programu wybranymi losowo danymi w oczekiwaniu na nietypowe zachowania, świadczące o istnieniu błędu w zabezpieczeniach. Warto zauważyć, że pierwsze narzędzie wykorzystujące fuzzing powstało jeszcze w 1990 roku i służyło do testowania komend w systemach Unix.

Teraz technikę tę z powodzeniem wykorzystują twórcy szkodliwego oprogramowania. Dlatego też, jak informuje PC World, gigant z Redmond w najnowszej wersji pakietu Office postanowił wprowadzić sandbox. Rozwiązanie to ma podnieść bezpieczeństwo systemu. Mówiąc najprościej, przestępca może pokonać zapory zaimplementowane w danym programie, ale ciężko mu będzie podjąć jakiekolwiek akcje wykraczające poza izolowane środowisko, w którym ten program zostanie uruchomiony.

Co to oznacza w praktyce? Na oficjalnym blogu deweloperów Microsoft Office można przeczytać, że nowa wersja pakietu zostanie zaopatrzona w funkcję Protected View. Dzięki niej podejrzane dokumenty będą otwierane w trybie "tylko do odczytu", a osadzony w nich złośliwy kod nie wydostanie się z sandboxa. Warto zauważyć, że podobne zabezpieczenie może irytować użytkowników, którzy - mimo wszystko - chcieliby operować na danych zawartych w potencjalnie niebezpiecznych plikach. John Pescatore, analityk z firmy Gartner, zwraca też uwagę na prawdopodobną zasobożerność takiego rozwiązania, choć przedstawiciele Microsoftu zapewniają, że zastosowanie sandboxa nie obniży wydajności komputera.

Kolejne zabezpieczenie nosi nazwę Office File Validation i zapewnia automatyczną weryfikację plików pod kątem ich zawartości oraz zgodności z najnowszą wersją pakietu. Service Pack 2 wprowadził takie rozwiązanie do programu Publisher 2007, nowe wydanie Office zaopatrzy w nie także inne aplikacje biurowe Microsoftu. Warto też wspomnieć o ulepszeniu narzędzia do blokowania plików - File Block.

Zrodlo: Di.com.pl

  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • spaniele.keep.pl