Live For Speed by Michal 011093

Mechanik samochodówi Mitsubishi - Norwegia
Mechanik samochodów marki Mitsubishi - NORWEGIA

Nasz Klient – autoryzowany warsztat samochodowy z bezpośredniej okolicy Oslo
poszukuje kandydata na stanowisko mechanika samochodowego.

Wynagrodzenie

150-160NOK/h brutto + 10,2% dodatek urlopowy

Wymagania

doświadczenie w zawodzie mechanika na samochodach marki Mitsubishi
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
mile widziane doświadczenie z warsztatów autoryzowanych i znajomość
diagnostyki komputerowej

Oferujemy

pracę w autoryzowanym warsztacie samochodowym
norweskie warunki zatrudnienia
pozwolenie na pracę
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów,
tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w
Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki
zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę
podczas trwania kontraktu.

Dokumenty:

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres techniczne@lsj.pl z
dopiskiem Imię i Nazwisko – mechanik MITSUBISHI

LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440
Tel: 091 814 52 52
Fax: 091 814 52 53

Mechanik , blacharz, lakiernik
Mechanik samochodów osobowych
Mechanik samochodów ciężarowych
Blacharz
Lakiernik samochodowy
Norwegia
Opis stanowiska:
Naprawa samochodów osobowych i ciężarowych, najczęściej w autoryzowanych
serwisach.
Blacharstwo i lakiernictwo, najczęściej samochody powypadkowe.
Wynagrodzenie:
Od 140 do 160 NOK za godzinę.
Wymagania:
Minimum 3 letnie doświadczenie jako mechanik/ blacharz/ lakiernik,
Wykształcenie w zawodzie
Zapewniamy:
podczas trwania kontraktu, w razie problemów - możliwość przeniesienia do
innego pracodawcy.
Dokumenty:
dopiskiem Imię i Nazwisko – mechanik / blacharz / lakiernik.
licencja 4440/1b

Monter szyb w samochodach osobowych - Norwegia
Demontaż i montaż szyb w samochodach osobowych (warsztat w okolicach Oslo)
- od 135NOK za godzinę brutto
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
- aktualne doświadczenie w danym zawodzie
Zapewniamy:
Dokumenty:
CV w języku angielskim prosimy przesłać na adres techniczne@lsj.pl, prosimy w
tytule wiadomości wpisać Monter szyb- Imię i Nazwisko.

6000 pln za stoczniowca
jak latwo policzyc ( wg informacji z Informacyjnej Agencji Radiowej ), za jednego stoczniowca Misiakowa firma dostala 6000 pln. Czyli widac jak na dloni, ze z bezrobotnych mozna zrobic ZYLE ZLOTA !!

6000 pl za glowe !!

a tych stoczniowcow jest 8000 sztuk !!
czyli razem wychodzi 48 000 000 pln

rozumiecie i wiecie po co sie idzie do wladzy ??
teraz chyba rozumiecie !
A pelna informacja jest taka :

IAR: ARR - Work Service-Misiak
16.03.2009 14:18 poniedziałek
Prezes Agencji Rozwoju Przemysłu Wojciech Dąbrowski zapewnił, że konsorcjum z udziałem firmy Work Service złożyło najlepszą ofertę szkoleń dla pracowników zwalnianych ze stoczni w Gdyni i Szczecinie. Współwłaścicielem firmy, która otrzymała bez przetargu kontrakt, jest senator Platformy Obywatelskiej Tomasz Misiak. Współtworzył on ustawę, wprowadzającą osłony dla zwalnianych z pracy. Wojciech Dąbrowski podkreślił, że firma została wyłoniona z 9 ofert bez przetargu, bo nie było takiej "możliwości formalnej". Jak podkreślił, zgodnie z rekomendacjami komisji, za firmą Work Service przemawiało doświadczenie, zdolność do zrealizowania zadania, proponowane rozwiązania oraz wielkość konsorcjum. Firma otrzymała kontrakt na usługi pośrednictwa pracy dla 8 tysięcy zwalnianych stoczniowców. Może zarobić w ten sposób nawet 48 milionów złotych. Mitrowski/iar/to/tkuł/magos

skoro mowa o stanowiskach pracy
popatrzmy na oferty pracy , najpierw z gazety.pl
poznań - 988
wrocław - 1751
kraków - 870
szczecin - 372

a może z jobpilot
poznań - 576
wrocław - 709
kraków - 619
szczecin - 86
warszawa -1936

spojrzałem sobie na oferty w mieście Cambridge - takie małe miasto (120 000)z
mądrą liberalną kadrą uniwersytecką, która popierała tworzenie parków naukowych.
Wyszukiwarka ofert złożonych przez agencje pośrednictwa pracy pokazała mi 1000
ofert, bo takie ma ustawione maksimum, żeby ustalić rzeczywistą ilość pracy
musiałbym szukać szczegółowo i dodawać wynik a tego mi się nie chce, a jeszcze w
tym mieście są oferty pracy na unwersytecie...
Ilu absolwentów kończy co rok studia w Szczecinie?

Propozycja odnośnie prezydenta Szczecina!
Witam,

Tak się zastanawiałem. Nie znam się dokładnie na strukturze samych wyborów,
czy osoba musi być zawsze wybierana na drodze wyborów? Gdyby jakiś komitet
zorganizował konkurs na prezydenta miasta. Wynająć jakąś agencję pośrednictwa
pracy (bardzo dobrą) i po prostu ogłosić się w gazetach, że jest miejsce
pracy jako prezydent miasta szczecina i takie tam wymagania. Wiem, że to mało
prawdopodobne, ale może to się da załatwić osobie, które niekoniecznie musi
mieć jakieś koneksje polityczne. Ogłoszenie mogłoby brzmieć :szukamy
menedżera, doświadczonego w prowadzeniu dużej firmy (a tu miasta). Byłoby
ciekawie...A może by się Tomasz Lis zgodził na prezydenturę?:) CHOLERA, tutaj
trzeba gościa z jajami, z dobrymi kontaktami, a co najważniejsze otwartego i
konkretnego mającego pojęcie jak działa organizm taki jak miasto. To jest
moje marzenie. Po prostu czuje w kościach, że jak będzie nam dane mieć
prezydenta menedżera, to miasto będzie rosło jak na drożdżach. Kogoś kto się
weźmie porządnie za reklamę miasta, promocję (skuteczną) i dobre zarządzanie.

pozdrawiam serdecznie
Michal

  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • spaniele.keep.pl