Live For Speed by Michal 011093

" />Agencja Badań Rynku i Opinii Holding Profit z Krakowa poszukuje pielęgniarek chętnych do pracy tymczasowej w charakterze ankietera na terenie miasta Poznań. Zadaniem będzie przeprowadzenie 10 ankiet z lekarzami. Wynagrodzenie za przeprowadzenia jednej ankiety 30 zł brutto. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres komunikacja@hprofit.pl.

Naszym klientem jest firma działająca na rynku w branży metalurgicznej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do działu konstrukcyjno-technologicznego posiadających bardzo dobrą znajomość programu INVENTOR.
(nr ref. POZ/KT/IN)

Oferujemy:
• ciekawą pracę na zasadach umowy-zlecenia,
• pracę na około 2 tygodnie z możliwością przedłużenia
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

Mile widziane:
• Doświadczenia w pracy z w/w programem (udokumentowane)

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rhorowski@jobman.pl podając numer referencyjny ogłoszenia.
Biuro Promo sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163/3

" />Witam wszystkich. Niestety ale faktem jest, że ten człowiek nabiera ludzi!!!!! Z żoną dnia dzisiejszego dzwoniliśmy do Firmy Randstad sp. z oo Agencja Pracy Tymczasowej Poznań pod którą podszywa się niejaki pan Marek Fraszczyk. Firma ta oświadczyła, że nie ma nic wspólnego z tym OSZUSTEM !!!! Ludzie nie dajcie się nabrać !!! Tu nie ma nic wspólnego z prawdą !!! Zadzwońcie (061-846-27-77), porozmawiajcie, NIE WPŁACAJCIE PIENIĘDZY !!! 21 zł to niewiele, ale jeżeli wpłaca 200 czy 300 osób to sumka staje się niczego sobie !!!! Przede wszystkim
zwróćcie uwagę na fakt, iż podany jest jedynie nr tel. kom. ( pośrednictwo pracy bez fax-u, a tym bardziej bez tel. stacjonarnego ???!!! ), ponadto e-mail na o2 ???, wpłata do Millenium Bank, brak strony internetowej, NIP-u, REGONU, a tym bardziej nr KRS !!! OSZUSTWO OSTRZEGAM WSZYSTKICH !!!!

">trochę inaczej to się nazywa agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. a co, szukasz pracy? mamy oddział w Poznaniu, mogę zadzwonić do koleżanki

Ale staroc wyciągnąłem a nie macie oddziału w Trójmieście ? małżonka jest świeżo po ZZL i chcę zmienić pracę na zgodna z nowym wykształceniem

zaczne od tego, ja p*******, kawa jest ohydna, jak to mozna pic to sie nawet do sciekow nie nadaje bo smierdzi

ale wstalem sobie o 10, co po urzedowaniu na komorce w SMSach z jakas smieszna dziewczyna do switu bylo nie lada wyczynem w koncu udalo sie wstac, umowilem sie z kumplem na 11:30 i zesmy pojechali skladac papiery na Uniwersytet Medyczny zlozylem swiadectwo, 10 lipca zobacze na ktorym miejscu sie uplasowalem w tym ich rankingu pozniej kumpel mnie podwiozl pod Stary Browar i tam sie spotkalem z drugim kumplem i poszlismy szukac pracy, do 15 zwiedzilismy 4 agencje pracy tymczasowej a tam fajne panie ale ofert pracy brak jak ma ktos cos w okolicach Poznania, max 10 kilometrow od granic miasta z dojazdem komunikacja podmiejska niech sie odezwie, piwo w nagrode bedzie z wyplaty

" />Job Impulse Polska jest Agencją Doradztwa Personalnego, świadczącą usługi w zakresie HR.

Obecnie do naszego biura w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

PRAKTYKANT HR

Obowiązki:

- współuczestnictwo w zakresie prowadzenia projektów rekrutacyjnych
- utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami firmy
- bieżąca obsługa biura

Oferujemy:

- możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania agencji pracy tymczasowej

Jeśli interesujesz się branżą HR, jesteś studentem i chcesz zdobyć doświadczenie w doradztwie personalnym - dołącz do nas!

Kontakt:

Justyna Adamczyk
tel. 502 661 063
jadamczyk@job-impulse.pl

" />No jeżeli, ktoś w poznaniu ma problem ze znalezieniem pracy to, chyba ten problem tkwi bardziej w nim. Choć niechciałbym generalizować to więkoszść osób naprawdę bez problemu znajduje pracę. Studenci w poznaniu mają do dyspozycji:
- agencje pracy tymczasowej
- biura karier
- serwisy internetowe typu gumtree i floy.pl
- ogłoszenia na słupach i sklepach
- plotki (droga pantoflowa)

Powodzenia.

Witam mam pytanie czy moge ubiegac sie o kredyt bez bik majac dochody z tytulu umowy na czas okreslony przez agencje pracy tymczasowej.Pracuje w tej agencji juz prawie rok i wykonuje prace produkcyjna na rzecz Unilever w Poznaniu

INNY ŚWIAT kwartalnik anarchistyczny Nr. 2(29)/2009

Spis treści:
Stuart Christie - Luis AndrĂŠs Edo. Anarchistyczny aktywista, który poświęcił życie ‟idei” walki o wolność
Claudio Venza - Wspominając Diego Camacho aka Abla Paza
Miquel Almirante - Moje spotkanie z Ablem Pazem
Andrzej Kliś - Prawa pracowników - prawami pacjentów! Strajk w bielskim szpitalu psychiatrycznym
Michał Marcjanek - Pracowniczy raj? Agencje pracy tymczasowej a wyzysk pracowników podane na jednym przykładzie
Żeton - Razem damy radę!
Łukasz Weber - Umacnianie wolnorynkowych wartości
Agnieszka Maria Wasieczko - Polska bez atomu! Antyatomowa trasa IAN
Konrad z Elby - Atom i ‟wolne media”
Wila - G20 i antyszczyt w Londynie
Rafał Górski - Najpierw ludzie, potem prawo własności
Co stracimy na wprowadzeniu euro?
Aby żyło się lepiej. Wprowadzanie euro a kryzys finansowy
Trudne słowackie dziś
ANARCHISTYCZNY CZARNY KRZYŻ
Janusz Krawczyk - Wczasy pod czarnym sztandarem Baza anarchistów
Jarosław Urbański - Jak odpoczywają anarchiści? Obozy letnie
Jany Waluszko - Hyde Park 1985-1989
Krzysztof Skiba - Hyde Park - Konspiracja na wakacjach
‟Altergodzina”. Audycja społecznie zaangażowana Autorzy o anarchizmie.
Wywiad z Alanem Moorem
Po wsi noga - Średnia prędkość
Recenzje książek:
Lech L. Przychodzki - Gra o brak sumienia
Agnieszka Brytan - Przestrzeń otwarta - czy dla wszystkich?
Edward L. Soroka - Jak nie atom to... węgiel
Marek ‟Dłógi” Gajda - Humanista o humanistach
Jarosław Tomasiewicz - Polscy terroryści
Janusz Krawczyk - Nie-święta Teresa...

Pismo społeczno-polityczne 64 str. + okładka (4 str.)
Cena: 8,50 zł. (w tym 0% VAT)
ISSN 1898-7680
Nakład 500 egz.
Wydawca: Bractwo Trojka,
ul. Małeckiego 4/3
60-705 Poznań

Do tego numeru pisma ‟Inny Świat” dołączony jest bezpłatny dodatek w postaci płyty dvd z filmem ‟Śladami krwawego mordercy” (czas trwania: 52 min). Film został zrealizowany przez grupę niezależnych filmowców F. F. Pumex z Poznania. O grupie tej pisaliśmy na łamach naszego pisma w numerze 2(27)/2008. ‟Śladami krwawego mordercy” trudno jest jednoznacznie zaklasyfikować do określonego gatunku filmowego - może być równie dobrze thrillerem jak i filmem sensacyjnym doprawionym specyficznym (czarnym?) humorem. Fabułę filmu tworzą przygody legendarnego Kapitana Jedyny i jego grupy dochodzeniowo-śledczej tropiących ślad po śladzie tajemniczego i krwawego mordercę. Twórcy filmu informują, że jest on oparty na autentycznych wydarzeniach mających miejsce ‟gdzieśĂ˘Â€Â w Polsce w latach osiemdziesiątych.

  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • spaniele.keep.pl