Live For Speed by Michal 011093

1500 zł miesięcznie w Wrocławiu w marketach, potem więcej zależy jak się sprawdzisz i uwaga mijają już czasy poganiania i nie liczenia się z pracownikiem.
Więc jak kiedyś zostaniesz liderem uważaj ostatnio kierownictwo takich liderów się pozbywa co nie liczą się z ludźmi.
Jak nie pijesz w pracy jesteś solidny do do ochrony szukaj służb na 24 godz, masz dziesięć służb między służbami w agencji pracy tymczasowej załatwiasz dodatkową pracę i masz dwie pensje średnio 2500 zł netto.

W moim mieście mi zaproponoali pracę za 900 zł na reke.

Dzięki za info. Z tym marketem to tylko taki przykład.Ja zamierzam studiowac i z czasem będą i większe kwalifikacje, ale podałem market jako taki przykład.Nie jestem wybredny.A co do agencji ochrony to mnie by raczej nie wzięli, ja nie jestem żadnym "koksem", normalny gosc ze mnie 180cm wzrostu i z małym brzuszkiem :D

Agencja Pracy Tymczasowej
Centrum Personelu Czasowego sp. z o.o. Staff Service Group, dla swojego klienta, firmy budowlanej z siedzibą w Siechnicach poszukuje pracowników.
Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.
Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.
Umiejętność kładzenia instalacji elektrycznej.
Stawka miesięczna około 1500 zł netto/mc (przy około 200 godzinach pracy).
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 w soboty 8-13.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny 509-724-884 (10.00-17.00) lub e-mail: j.gladki@cpc.net.pl Zapraszamy również do naszego biura we Wrocławiu przy placu Nowy Targ 28/10 w godzinach 9.00 - 16.00 od poniedziałku do piatku

Niemiecka firma z branży medycznej, we współpracy z Agencją Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej Runtime Polska, prowadzi rekrutacje na stanowiska:

OPERATOR CNC
USTAWIACZ CNC

Miejsce pracy: Jelcz- Laskowice, od stycznia 2008- Siechnice

Obowiązki:
- obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki, podajniki materiału)
- dobór i wymiana narzędzi, przezbrajanie maszyny
- wprowadzanie korekcji w programach
- kontrola jakości wytworzonych produktów

Oferujemy:
- możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia wewnętrzne
- stabilne warunki zatrudnienia w firmie działającej od wielu lat na rynku niemieckim
- atrakcyjne stawki, miła atmosfera pracy

Od kandydatów wymagamy:
- znajomości obsługi i budowy maszyn sterowanych numerycznie
- wykształcenia technicznego (idealne- obróbka skrawaniem)
- znajomość przyrządów pomiarowych
- umiejętność tworzenia programów na podstawie rysunków technicznych (na stanowisko USTAWIACZ CNC)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kbudziar@runtimepolska.pl
w temacie prosimy wpisać: CNC
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji: 071 341 78 70
lub w siedzibie naszego biura we Wrocławiu: Ul. Kiełbaśnicza 24, Wrocław

Witam..

Pytanie jak myślisz czy w sporo mniejszym mieście od Katowic.. mam na myśli ok 80 000 Konin przyjęla by się agencja pracy tymczasowej? tutaj wszycsy raczej bazują na PUP'ie ;) a jedyna agencja z jaką sie spotkałem współpracowała z marketem i była to agencja z Wrocławia.. w zasadzie "jednoosobowa"..

Byłbym wdzięczny za informacje na temat Twojej (Waszej) agencji, bo temat jest zaiste ciekawy.. a ja ze swojej strony będę zmuszony do zapoznania się z rynkiem..

Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie...

Pozdrawiam

bergh@interia.pl

Komputerowy amerykański gigant IBM wprowadza się powoli do Wrocławia. Zatrudnił już pierwszych pracowników, ma tymczasową siedzibę w biurowcu przy ulicy Strzegomskiej - w tym samym budynku, w którym mieści się redakcja "Polski-Gazety Wrocławskiej".
- W IBM pracę znalazło już 150 osób - mówi Tomasz Gądek z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. - Docelowo amerykański koncern będzie u nas zatrudniać od dwóch do trzech tysięcy pracowników.

Firma tworzy we Wrocławiu centrum usługowe. Będzie się ono zajmowało zarządzaniem sieciami komputerowymi na całym świecie. Wykańczane są pomieszczenia w docelowej siedzibie wrocławskiego centrum koncernu w biurowcu przy ul. Muchoborskiej.

W najbliższy wtorek koncern będzie się prezentował na Politechnice Wrocławskiej. Chętni na zatrudnienie w IBM mogą wysłuchać prezentacji i wziąć udział w szkoleniu. IBM Day zacznie się o godz. 12 w budynku D-20 Politechniki przy ul. Janiszewskiego.

Źródło: http://www.gazetawroclawska.pl/aktualno ... ,id,t.html

wtorek, 08 stycznia 2008 godz. 19:55

Wrocławski Work Service, największa w Europie środkowo-wschodniej agencja pracy tymczasowej wejdzie na giełdę. Debiut prawdopodobnie w kwietniu.

Firma na warszawskim parkiecie chce zarobić od 150 do 200 mln zł. Pieniądze mają być przeznaczone głównie na otwieranie nowych przedstawicielstw zagranicą.

Work Service poza Polską działa już na Słowacji, Ukrainie, w Czechach, Rosji i Wielkiej Brytanii. Firma chce coraz bardziej rozwijać biznes na Wschodzie.

Większość z około 20 tysięcy osób obsługiwanych przez spółkę, to wciąż Polacy. Ale stopa bezrobocia we Wrocławiu spadła już poniżej 5%, toteż praca tymczasowa staje się coraz mniej atrakcyjna.

Prezes Work Servis przyznaje, że o chętnych do pracy tymczasowej jest coraz trudniej. Firma zmienia więc powoli profil – coraz częściej pracowników może liczyć na kontrakty długookresowe.

Pośrednictwo pracy to dzisiaj niezły biznes, działający od 1999 roku Work Service ma jedną czwartą udziałów w polskim rynku pracy tymczasowej i prawie 400 mln zł przychodów.

Reporter: Albert Bystroński

Antykryzysowy Wrocław

We Wrocławiu mimo kryzysu wciąż więcej zakładów poszukuje pracowników niż ich zwalnia. Mimo to władze miasta ogłosiły ‟Program dla Wrocławia”, jak twierdzą – pierwszy w kraju tak kompleskowy program przecidziałania skutkom recesji i globalnego kryzysu.

W Zakładzie Prober w Jeleniej Górze do lutego przyszłego roku pracę straci 117 osób

Zatrudnienie redukuje też wrocławskim Whirpool. Ale tu, ci którzy zgodzą się odejść dobrowolnie, otrzymają nie byle jaką odprawę: 22 pensje. To kusi, więc chętnych nie brakuje.

Ale sa tacy, którzy pracę tracą i nie mogą liczyć na nic w zamian. To zatrudnieni na czas określony i za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej. W niektórych przedsiebiorstwach to aż kilkadziesiąt procent załogi. Jednak choć Whirpool i Wabco zwlaniają, lista wrocławskich firm, które ogłosiły nabór pracowników, jest trzykrotnie dłuższa.

Mimo to samorząd ma plan przeciwdziałania ewnetualnym skutkom kryzysu. Odpowiedzią Wrocławia na globalny kryzys mają być inwestycje publiczne. Miasto chce wydać na nie w przyszłym roku miliard 600 mln zł, tworząc 4 tysiąc miejsc pracy. Będą też ulgi dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Marcin Rosiński

TVP3 WROCŁAW

  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • spaniele.keep.pl